Estetik ameliyat olan ünlüler? Değişimlerine tanık olun

İnsanlar neden görünüşlerini değiştirir? Eğer yapabilirlerse ve bunun kendilerine herhangi bir şekilde fayda sağlayacağına inanırlarsa, insanlar görünüşlerini değiştirecektir. Bunun bir nedeni, çekici insanların, görünüşleri ne yaptıkları üzerinde çok az etkiye sahip olsa bile, önemli sosyal ve mesleki faydalara sahip olmalarıdır. Ne yazık ki, bazı yakışıklı bireylerin sapkın ve kötü, bazı çirkin kişilerin ise aziz olduklarına dair kanıtlara rağmen, insan ırkı diğerlerini öncelikle görünüşlerine göre yargılıyor. Görünümünüzde, yaşam tarzınızda veya başka bir şeyde değişiklik olsun, ‘değişim’ her zaman iyidir ve genellikle heyecan vericidir. Değişim bize ilham verir ve ileriye götürür.
Aktörler ve Aktrisler de hepimiz gibi insandır. Birçoğumuz daha fazla dikkat çekmek için görünüşümüzü değiştirmek istediğimiz gibi, onlar da görünüşleri hakkında daha iyi hissetmek için bıçak altına yatarlar. İşte estetik ameliyat olan 5 ünlü! Değişimlerine tanık olun!
Kaley Cuoco ve Meme İmplantları
The Big Bang Theory’de uzun yıllar “Penny” karakterini canlandıran oyuncu, 18 yaşında göğüslerine silikon implant yaptırdığını belirtiyor. Kendi görünümünü ve göğüslerinin şeklini beğendiğini dile getiren oyuncu, oyuncu, bu ameliyatın hayatında verdiği ‘en iyi karar’ olduğunu söyledi. Meme implantları ve meme ameliyatları dünya çapında en sık yapılan kozmetik işlemler arasındadır. Reşit yaştaki bir kişinin meme hacminin yetersiz veya şekilsiz olduğunu hissetmesi bu işlemi gerçekleştirmek için geçerli bir nedendir.
Bağımsız faktörler ve kişisel tercihler size ve plastik cerrahınıza sizin için ideal meme büyüklüğüne, kesilerin nereden yapılacağına ve implantların göğüs kasının üstüne mi yoksa altına mı yerleştirileceğine karar vermenizde rehberlik edecektir. Meme implantlarınızın boyutu, türü ve konumu ile meme büyütme, mevcut vücut çerçeveniz, kilonuz ve mevcut meme dokunuzun tümü sizin ve plastik cerrahınızın hedeflerini etkileyecektir.
Meme implantları bir kadının göğüslerinin boyutunu ve hacmini artırır. Ayrıca koşullara bağlı olarak sarkmış göğüslerin rehabilitasyonuna da yardımcı olabilir. Vücudun geri kalanıyla daha uyumlu hale getirmek için meme büyüklüğü oranını ayarlama yeteneğine sahiptir. Ayrıca özgüven kazanmanıza da yardımcı olabilirler. Ünlü oyuncu bu ameliyatı Türkiye’de yaptırmasa da Türk kliniklerinde sonuçlar daha üstün.
Fahriye Evcen & Burun Estetiği ve Dolgu
Dünyayı kasıp kavuran ‘Yaprak Dökümü’ dizisinde kendini tanıtan Fahriye Evcen, yıllar içinde farklı estetik ameliyatlar yaptırdı. Sadece burnundan değil, kaşlarından ve yanaklarından da ameliyatlar geçirdi.
Yanak dolgusu, yüz yapısını şekillendirmek veya dudaklara hacim kazandırmak amacıyla yanakların iç kısmına ve çevresine dermal dolgu maddeleri enjekte edilmesi işlemidir. Birçok kişi yüz yapısını düzeltmek için bu işlemi tercih ediyor. Benzer şekilde, burun estetiği veya Burun Estetiği özellikle ünlüler ve çoğunlukla aktörler arasında inanılmaz derecede popüler bir operasyondur.
Rinoplasti dünya çapında en sık yapılan estetik operasyonlardan biridir. Yüzün ortasında yer aldığı için yüzün güzelliğine ve ifadesine en büyük etkiyi yapan organdır. Sonuç olarak iyi yapılan burun ameliyatı hem sağlık hem de görünüm açısından doğal ve çekici bir görünüme katkıda bulunur.
Burun estetiği ameliyatları kişiye özel planlanmalıdır. Herkese aynı burun şeklini vermeye çalışmak yanlıştır. Yüzün tamamı görünüşümüzü belirler ve estetik burun ameliyatının en önemli kısmı doğal görünüm ve fonksiyon açısından sorunları düzeltmektir. Bu nedenle ünlü Türk klinikleri, ünlü oyuncunun hem işlevsel hem de doğal görünümüne kavuşmasına yardımcı oldu.