Klitoral Başlık Küçültme

Birçok kadın klitoral başlık problemleriyle boğuşuyor; Klitoral başlık küçültme, klitorisin başını ortaya çıkarmak için koruyucu deri örtüsünün kaldırıldığı cerrahi işlemdir.

Klitoral Başlık Küçültme

Birçok kadın klitoral başlık problemleriyle boğuşuyor; Klitoral başlık küçültme, klitorisin başını ortaya çıkarmak için koruyucu deri örtüsünün kaldırıldığı cerrahi işlemdir. Klitoristeki  fazla deri çıkarılarak kadınların cinsel zevki  arttırılır. Hoodektomi olarak da adlandırılan ameliyatta tüm kaput çıkarılır. Anatomi, ekstra dokunun nerede konumlandıracağını  belirler.
Kıvrımlar çeşitli şekil ve boyutlarda gelir. Dünyanın her yerinden kadınlar cinsel organlarına vajinal estetik yaptırmak için ülkemize geliyor. Sağlık turizmi dünyasında genital estetik cerrahi önemli bir rol oynamaktadır. Vajinal estetik, Türk hekimlerinin öne çıktığı bir diğer alandır.

Klitoral Başlık Küçültme Ameliyatı

Bir saatlik bir prosedür, klitoral başlıktaki istenmeyen deri miktarını azaltabilir. Daha sonra yerleştirilen estetik dikişler kullanılarak daha doğal bir görünüm elde etmek mümkündür. Çoğu durumda, diğer prosedürlerle birlikte klitoral başlık küçültme yapılır. Sonuç olarak, aynı anda iki farklı prosedür yapılabilir, bu da zamandan tasarruf sağlar.
Ek prosedürler, iç ve dış dudak onarımı veya büyütmeyi içerir. Bu ameliyat daha doğal bir görünüm sağlamak için sıklıkla labioplasti ile birlikte yapılır.

İnsanlar Neden Klitoral Başlık Küçültme Ameliyatına  İhtiyaç Duyarlar?

Daha önce de belirtildiği gibi, klitoral başlık küçültme ameliyatı, klitoral başın aşırı kıvrımlarını azaltabilir. Başlık büyütme nedenleri kişiden kişiye değişebilir. Çoğu durumda, hormonal dengesizlikler klitorisin büyümesine neden olur. En sık görülen hormonal sorunlardan biri klitoris büyümesidir.
Bu büyüme, diğer faktörlerin yanı sıra genetik veya sık ve uzun süreli mastürbasyondan kaynaklanabilir. Bu tür sorunlar yaşıyorsanız, doktorlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. En iyi uzmanlarla Türkiye’deki en iyi ve uygun maliyetli tedavileri sunuyor.